16.03.2023
Na vodu jezdíme už 30 let. Jsme vyhlášená vodácká cestovní kancelář. A možná hledáme právě tebe! Proč rozšířit partu instruktorů Peřej Tours? Výhod je spousta – vybrali jsme největší z nich. Ty ostatní zjistíš za prvním jezem.

Užiješ si parádní léto

Na vodě je fantasticky. Jezdíme po nejkrásnějších českých řekách i do zahraničí. Atraktivní vodní toky protínají národní parky a rezervace s nádhernou přírodou. Vodácké výlety a zájezdy navíc kombinují relax a adrenalin. Pokud máš rád pobyt venku, voda je perfektní zábava.

Poznáš skvělou partu

Na výběr instruktorů pečlivě dbáme. Spojujeme ty, kteří mají vynikající social skills: umí dobře komunikovat, jsou soudržní a tvoří cool partu. Svoje party mají i naši klienti a spoustu let se k nám vrací. Tvoříme dlouhodobé vztahy s rodinnou atmosférou. Ostatně, jako rodinný podnik jsme původně vznikli.

 

Naučíš se nové věci 

Máš už něco najeto nebo úplně začínáš? Zaškolíme každého. V Peřej Tours se naučíš:

  • jezdit na klidné i divoké vodě,
  • dohlížet na bezpečnost klientů,
  • organizovat posádku plavidla, 
  • zajišťovat support okolo,
  • starat se o lodě a čluny.

Jsme renomována vodácká cestovka s dlouhou praxí. Zkušenosti od nás zúročíš ve volném čase i v profesi. Práce v Peřej Tours je ideální, pokud studuješ trenérství, sport nebo rekreologii. Anebo něco z toho prostě “jen” miluješ.

Vyděláš si super peníze

Peníze až na první místě? Říká se to! Dostaneš solidní odměnu 1200-1800 Kč/den. Uzavřeme dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti. Chceš jezdit jen v týdnu a o víkendech být v suchu? Jde to. Týmy a harmonogramy stavíme tak, aby vyhovovaly všem a v práci byla pohoda

Vypracuješ se v top týmu 

Peřej Tours je parta, která drží při sobě. Spojujeme něco, co možná jinde nenajdeš – profesionalitu a friendly přístup.  Platíme za vyhlášenou společnost s tradicí a na Moravě máme své pevné místo. Reference z práce pro naši cestovku je mimořádně kredibilní.

 

Navštívíš hafo řek

Mrkni na naše bohaté portfolio a pochopíš hned! Děláme výletní plavby Olomoucí pro rodiny s dětmi, letní vodácké zájezdy pro aktivní dovolenou i firemní programy. Možností je fůra a s Peřej Tours poznáš stovky kilometrů toho nejlepšího, co střed a východ Evropy nabízí.

V České republice jezdíme 6 krásných řek. Na Slovensku jsme doma na třech. Chceš vyrazit dál? V Polsku sjíždíme Dunajec. V Rakousku volá divoká Salza a ve Slovinsku tyrkysová Soča.

Nenadřeš se 

Vážně. Práci organizujeme efektivně, abychom měli sílu na každý den. Lodě převážíme na přívěsech. Jezdíme klimatizovanými mikrobusy. Spíme v osvědčených kempech s kvalitním zázemím. Vše je vychytané do detailu. V komfortu pro klienty a instruktory neděláme rozdíly!

 

Máš dotazy? Volej kdykoli admirála Dana na tel. 731 188 919. Pokud máš jasno, pošli mu své CV a pár slov o tom, proč chceš s námi na palubu na info@perej.cz. Těšíme se!

Chcete vědět, co v Peřej Tours chystáme? Dostávejte novinky jako první!
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.