;

Možná vás na vodu někdo lákal a narazil na jednoznačné “nikdy”. Třeba máte pocit, že vám věk nedovoluje hupsnout do lodi a vyrazit. Anebo si prostě jen myslíte, že splavit řeku je nuda. Ať už jsou domněnky jakékoliv, pletete se. A přicházíte tím o kopec skvělých věcí, které nikde jinde nezažijete.

 

Vodácké zájezdy spojují zábavu a odpočinek.

Vodácké zájezdy spojují zábavu a odpočinek.

 

Jedinečná zábava v kulisách přírody

První důvod se dá jen těžko popsat do poslední kapky – plavba po vodě je perfektní zábava. Kdo jednou zasekne pádlo do hladiny, pochopí. Voda má svou jedinečnou energii a zároveň hezky uklidňuje. Dynamika tohoto živlu ve spojení s krásou okolní přírody tvoří báječnou kombinaci. Během plavby ochutnáte nespoutanost a sílu řeky a skvěle si odpočinete. Všechny vodácké zájezdy, které v Peřej Tours pořádáme, máme sami najeté, známe každý úsek a ještě nás to neomrzelo. Příroda je nádherná a z lodi dvojnásob – třeba taková plavba po Moravě je opravdový požitek.

 

Na vodě poznáte nové lidi a zažijte opravdovou kolegialitu.

Na vodě poznáte nové lidi a zažijte opravdovou kolegialitu.

 

Dobrá parta a soudržnost k nezaplacení

Pokud vás občas trápí samota, parta už se sejde jen nad vánočním punčem nebo raději na svahu voskují skluznice, netřeba zoufat. Voda přitahuje lidi, kteří jsou otevření, mají rádi druhé a sdílí své příběhy. Za pár hodin si tak řeknete víc, než za celý večer v baru. Pokud budete chtít, u vícedenních zájezdů (třeba na polský Dunajec) stihnete právě i pár skleniček – rum je pití tradiční a na dně nejedné lahve se při plavbách tuzemských i zahraničních rodí přátelství pevná jako lodní uzel. Z výpravy si tak kromě zážitků odnesete i bohatší telefonní seznam. A nejen to: pokud je vodácká komunita něčím výjimečná, tak je to soudržnost. Posádka cizí lodi vám nabídne panáka, kus řízku nebo vám pomůže, když se cvaknete. Výjimka? Pravidlo! Vodáci se totiž nikdy nenechají ve štychu.

 

S Peřej Tours poznáte i krásná místa pro kemping.

S Peřej Tours poznáte i krásná místa pro kemping.

 

Červená se line záře…

Ano, přátelé, táboráky! Ruku na srdce, kdy jste naposledy opékali špekáčky, zpívali u kytarovek dlouho do noci a nad hlavou se přitom mihotalo světlo hvězd? Gril a steaky sebou sice obvykle nevozíme, dobrou náladu a znalost těch nejkrásnějších kempingových míst okolo řek ale vždycky. Oheň spojuje a snadno u něj zapomenete, že jste se už pár hodin nepodívali na mobil. Ta pravá sociální síť je totiž tam, kde kluci nad ránem svorně hasí poslední řeřavé uhlíky. Východ slunce vám pak připomene to, na co jste už možná zapomněli – to nejlepší je úplně zadarmo.

 

Každý vodácký zájezd nabízí porci dobrodružství.

Každý vodácký zájezd nabízí porci dobrodružství.

 

Adrenalin se na věk neptá

Hledáte trochu povyražení bez zbytečného rizika? Sjezd jezu, peřejí nebo cvaknutí je někdy docela napínavá záležitost. Kdo si je jistý na souši, brzy zjistí, že voda je úplně jiná liga. V žádném případě se ale nemusíte bát. Základem je vybrat si zájezd správně podle svého gusta a zohlednit i stupeň obtížnosti. Pokud si chcete nejprve vyzkoušet, jak se loď chová v mírné zatáčce, volte spíš relaxační trasu, třeba pohodovou vyhlídkovou plavbu Olomoucí. Jestli vás zajímá, jakou máte fyzičku ve zpěněné divoké vodě, vyražte na řeku, kde trénují profíci. Ať už vyberete jakkoli, o zážitky budete mít postaráno.

 

Během plavby vystoupíte z komfortní zóny.

Během plavby vystoupíte z komfortní zóny.

 

Spousta lidí v plavkách

Tak těch uvidíte hodně, a ne vždy je to výhoda! Ne, není to narážka na přebytečná kila, která jste nabrali během dlouhé zimy. Vodácký zájezd ale nabízí možnost poznat nové lidi opravdu zblízka a na chvíli vás vytáhne z komfortní zóny. I to dělá vodáctví vodáctvím. Na řece pak hodíte za hlavu všechno, co jindy třeba docela zbytečně řešíte. A to formou, která je příjemná a zábavná. Nemusíte se pak už pouštět do opravdu náročných akcí, jako je noření do kádě s ledem podle Wima Hofa nebo šnorchlování mezi žraloky.

 

Vodácké zájezdy jsou vyhledávanou formou rodinné dovolené.

Vodácké zájezdy jsou vyhledávanou formou rodinné dovolené.

 

Tradice, na kterou se budete těšit

Kdo se k nám vrací, vrací se pravidelně, často a rád. Důvod? Na vodě se může každý rok potkat s rodinou, kamarády nebo s kolegy z práce. Spousta našich klientů s námi vyráží opakovaně vždy ve stejném termínu, aby se na vodě zase setkali. Tradice znamená pravidelnost, jistotu a taky něco, co už znáte a dlouho se na to těšíte. Třeba taková plavba po Dyji je jako stvořená pro rodinnou dovolenou: Lednicko-Valtický areál je moravský klenot, který oceníte s dětmi i s příbuznými dříve narozenými.

 

Kvalitní služby tvoří základ dobré cestovní kanceláře.

Kvalitní služby tvoří základ dobré cestovní kanceláře.

 

Perfektní servis od A do Z

V Peřej Tours máme s plavením řek bohaté zkušenosti. Za téměř 30 let jsme najezdili desítky tisíc kilometrů a víme, co je pro pořádnou plavbu třeba. Umíme pohlídat i nejmenší detaily. Na každé vodácké výpravě zajišťujeme perfektní přípravu vodáckého vybavení, školení bezpečné plavby, nepřetržitou přítomnost akreditovaných instruktorů a kompletní servis okolo včetně dopravy na místo odjezdu, návratu zpět, organizace kempu i občerstvení. Vy musíte udělat pouze 3 věci:

  • vybrat si zájezd a zarezervovat si termín,
  • přijet včas na místo,
  • těšit se.

Máte dotazy? Volejte přímo našeho admirála Dana na čísle 603 113 344, napište nám nebo se koukněte na Facebook, jak vypadá pořádný vodácký zájezd. Tak ahoooj na některé řece!

 

Peřej logo patička

CK PEŘEJ TOURS s.r.o. / Tř. Svobody 39, 779 00 Olomouc

T: +420 603 11 33 44 / E: info@perej.cz

© CK PEŘEJ TOURS s.r.o. 2022 | design by GOLDEN ORANGE s.r.o.
Zásady zpracování osobních údajů