;

V České republice působí asi 10 000 cestovních kanceláří, agentur a jednotlivců v oblasti cestovního ruchu. Ty vodácké tvoří sice jen zlomek, přesto máte – pokud se rozhodnete vyrazit na tuzemskou nebo zahraniční vodu – docela na výběr. Proč skočit do lodi právě s námi? Důvodů je víc než dost. Téměř 30 let fungování je jen jeden z nich.

 

Výběr cestovní kanceláře pro vodácký zájezd nikdy nepodceňujte

Vodácké zájezdy dnes nabízí desítky cestovních kanceláří.

 

Tradice s každým záběrem pádla

Jsme hrdí na to, že se řadíme mezi jednu z nejstarších vodáckých cestovních kanceláří u nás. V roce 1993 jsme pádla zasekli do hladiny poprvé a pořád nás to baví! Nutno dodat, že nejsme sami: tak jako v mnoha jiných oborech, i tady Češi vynikají co do počtu a ryzí vášní pro věc. Vodu milují samostatní vodáci, vodácké spolky i kluby a agentury, které pořádají ročně hromady vodáckých zájezdů. Víte ale, že podle současné legislativy může vodácký zájezd uspořádat jen cestovní kancelář, která je pojištěna proti úpadku? V praxi to znamená, že pokud zkrachuje, pojišťovna lidem vyplatí plnou částku za uhrazené zájezdy. O peníze se s námi bát nemusíte.

 

Profesionální vodácké agentury jsou pojištěny proti úpadku

Kvalitní vodácký zájezd obnáší i pojištění.

 

I vodácký zájezd může být komfortní

Pojďme dál k zábavnějším věcem. O tom, proč vůbec vyrazit na vodu si můžete přečíst tady. Pokud si však vyberete právě Peřej Tours, kromě zábavy, zážitků a hektolitrů krásné vody máte jistotu i v dalších věcech, které mění vodácký zájezd v komfortní zážitek. Zásadně spíme jen v prověřených kempech, chatkách nebo penzionech. Pečlivě je vybíráme podle kvality ubytování a úrovně doplňkových služeb (a to i v případě zahraničních vodáckých zájezdů, což uvítáte zejména tehdy, pokud umíte německy třeba jen “Ja…” a “Nein…”) Chcete se po heroickém výkonu na jezu probudit v teplé posteli a u snídaně se připojit na rychlou wi-fi? Je libo raději kemp s pořádným ohništěm? Stačí si jen vybrat to, co vám sedí nejvíc.

Na trase vás pak doprovodí zkušení instruktoři. Každý z nich má profesionální akreditaci a u kormidla není žádným zelenáčem. Během plaveb instruktoři zajišťují bezpečnost a starají se o to, abyste do přístavu dorazili zcela v pořádku. A taky se skvěle bavili – každého instruktora vybíráme do týmu i na základě sympatií, umění komunikovat s lidmi a schopnosti vnášet mezi posádku plavidla výbornou náladu.

 

Na vodácký zájezd vyrážejte jen s akreditovanými instruktory

Komfortní ubytování i přítomnost akreditovaných instruktorů dělají z vodáckého zájezdu perfektní zážitek.

 

Auto nechejte v garáži

Svozová místa máme totiž po celé České republice a přivezeme vás až k lodi (totéž platí samozřejmě i pro cestu zpět). Jedinou starostí je jen poprosit sousedku, aby nakrmila kočku a čekat, až u vás v den vyplutí zazvoníme. K cestám používáme výhradně spolehlivé autobusy a mikrobusy. Při delších výletech, třeba ke smaragdové slovinské Soče nebo nahoru za divokou rakouskou Salzou, totiž nechceme měnit převodovku nebo shánět nový tlumič. Pokud by přece během tripu došlo k nepředvídané události, vězte, že s Peřej Tours dostáváte v ceně zájezdu automaticky také cestovní pojištění.

 

Plavbu na lodi si nejvíce užijete se zajištěným full servisem

Bez dokonale připraveného kompletního vybavení na vodácký zájezd raději nejezděte.

 

Full servis je náš standard

A ten my vám dáme! Součástí byť i jednodenního výletu (třeba překrásným centrem historické Olomouce) je vždy kompletní příprava lodi. S Peřej Tours nasednete do plavidla, které je řádně nafoukané a perfektně umyté. Instruktoři lodě navíc několikrát kontrolují také během samotné plavby. Jak je to s dalším vybavením jako jsou pádla, vesty a vodotěsné vaky na osobní věci? Zajišťujeme úplně vše – před zájezdem si nemusíte nic půjčovat, shánět ani kupovat. Full servis všeho potřebného znamená nezkalenou radost z plavby zejména tehdy, pokud vyrazíte na vodu jako nováček úplně poprvé.

Jediné, co byste měli udělat je přečíst si naše peřejácké desatero. Vše ostatní jde na vrub instruktorům a admirálovi Danovi. Dohlédnou všude tam, kde je třeba víc než jedna zkušenost:

  • při navigaci správnou trasou po konkrétní řece,
  • upozorní na případná nebezpečí a záludná místa,
  • ladným skokem vyloví nebohé neplavce z vody,
  • zastaví u nejlepší restaurace na trase,
  • pomůžou postavit stan,
  • nabídnou vám rum.

Pokud byste potřebovali náhle domů, protože jste si vzpomněli na otevřený kohoutek v koupelně, zavoláme vám ihned doprovodné vozidlo, které je v případě komplikací permanentně k dispozici.

V Peřej Tours totiž myslíme úplně na všechno – jsme experti na vaši zábavnou dovolenou. Máte pochybnosti? Zeptejte se na cokoliv přímo našeho admirála Dana na 603 113 344, mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. anebo se mrkněte na náš Facebook a Instagram. Fotky z minulých akcí vás přesvědčí o jediném: už brzy se uvidíme. Tak ahoooj na lodi!

 

Peřej logo patička

CK PEŘEJ TOURS s.r.o. / Tř. Svobody 39, 779 00 Olomouc

T: +420 603 11 33 44 / E: info@perej.cz

© CK PEŘEJ TOURS s.r.o. 2022 | design by GOLDEN ORANGE s.r.o.
Zásady zpracování osobních údajů