Příběh Peřej tours je příběhem Dana Wolfa

 

K vodě naše rodina tíhla odjakživa. Už můj děda sjížděl české řeky. Ale teprve můj táta našel ve vodáctví celoživotní zálibu – a přenesl ji na mě. S partou kamarádů v mládí zkoumal naše krásné řeky. Nebylo místa, kde by nevěděl, kudy se jede jez, kde jsou dobré peřeje nebo by se neznal osobně s vedoucím každého kempu. 

Z dětství si pamatuji, že nebylo léta, kdy by v naší garáži nebyla cítit vůně lepidla a horkého laminátu, kterými se opravovaly jízdou v mělké vodě obroušené lodě naše i kamarádů. Mám dojem, že jsem uměl dřív pádlovat než plavat!

Zlatá devadesátá

Léta devadesátá: období, kdy mohl kdokoli s nápadem přijít, předat tvrdě nabyté zkušenosti a přetvořit je v něco hmatatelného. A tak i táta (stejně jako mnoho dalších dobrodruhů) využil příležitosti. Stará parta se spojila, dala dokupy první kánoe a rafty a pod tátovým vedením jsme začali zajišťovat výlety a vodácké výpravy

Psal se rok 1993, který je v kronice Peřej tours hned na první stránce.

Léta plynula jako voda a záběr našich aktivit se rozrůstal. Kromě čistě vodáckých zájezdů jsme začali pořádat dětské letní tábory, vodácké firemní programy a sportovní a poznávací výlety na vodě i po souši. Dlouholeté úsilí přineslo několik odměn a v našem portfoliu se od té doby leskne pár hodnotných cen za práci v cestovním ruchu.

Do historie Peřej tours proto patří všichni, kteří od začátku pomáhají – instruktoři, zaměstnanci a kamarádi. Dobří vodáci a dobří lidé, kteří společně zajišťují absolutní komfort všem našim klientům.

Jedna velká rodina

Roky trhaly kalendáře a kamarádi, klienti a vodácké historky přibývaly. Rostoucí rodinné firmě jsem se věnoval stále víc. Pádlování, organizace zájezdů, táboráky pod hvězdnou oblohou, to bylo a je moje. 

Proto táta v roce 2018 předal celou věc zcela do mých rukou, aby jako čestný náčelník na své dítě už jen z povzdálí přihlížel. Nyní je vše na mě a já věřím, že tuto práci vykonávám tak dobře jako on.

Co nejdůležitější mě naučil? Voda je především relaxace, sport a příběhy lidí. Vodou žijeme a není pro nás jen zábava a povolání. Je to způsob života, který dělá radost mě i všem co se s námi v lodi potkají. Voda je totiž to, co umíme opravdu dobře. 

Jsme rodina Wolfů a na vodě jsme doma. Spokojenost všech, kdo s námi jezdí je naší největší odměnou!

 

Admirál Dan Wolf

 

Chcete vědět, co v Peřej Tours chystáme? Dostávejte novinky jako první!
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.