06.04.2023
Prozkoumejte vybrané nejlepší české a zahraniční řeky. Rezervujte si vodácký zájezd nebo výlet a ušetřete 20 % z ceny. Vyrazte na vodu s Peřej Tours!

Top řeky pro rok 2023? Prozkoumejte nabídku Peřej Tours a pojeďte s nejvyšší 20% slevou

Plánujete letos vodu? Připravili jsme tipy na řeky, které byste měli vyzkoušet. Ať už jste zkušení vodáci nebo zvažujete vodácký zájezd třeba poprvé s rodinou, u nás najdete širokou nabídku pro všechny. V průběhu dubna navíc dostanete na každý zájezd 20% slevu – tentokrát ji nadělujeme už na jaře! 

 

Morava

Jsme olomoučtí patrioti a proto jí začínáme jako první. Řeka Morava poskytuje krásné výhledy z klidné vody. Na horním toku provází krajinou Šumperska. Nížeji protéká Litovelským Pomoravím, komplexem lužních lesů s meandrujícím tokem třetí největší řeky Česka, který zde protíná významnou ptačí oblast.

Pokud se chcete vydat na vodu opravdu poprvé, vyberte si jednodenní výlet – koncem dubna poplujeme z Hanušovic do Postřelmova. Oblíbené dvoudenní varianty máme v plánu mnohem častěji. Letos jedeme celkem 11 × a zvolit můžete z termínů od května do září

Vyberte si své datum do konce dubna a ušetříte 20 % z ceny. Jediná letošní sleva platí na všechny vodácké zájezdy.

 

Ohře

Celý týden na vodě nabízí řeka Ohře. Její tok se vine od západu k východu Karlovarským krajem a na cestě si vychutnáte bohatý program se spoustou přírodních a historických zajímavostí (Údolí Ohře, hrad Loket, Klášterec nad Ohří). Pět nocí od úterý do neděle zasazujeme do prázdninových měsíců červenec a srpen a v obou termínech poznáte i lázeňské město Karlovy Vary, zapsané na seznamu UNESCO.

Jeden den vždy věnujeme aktivnímu odpočinku: objevíte kouzlo kolonád, Dianinu rozhlednu nebo slavný Grandhotel Pupp. Pokud s námi vyrazíte už v první půlce léta, ochutnáte i unikátní atmosféru, kterou sebou nese Mezinárodní filmový festival (koná se od 30. června do 8. července).

I výlet na Ohři dostanete během dubna s 20% slevou. Levnější už to letos nebude!

 

Dunajec

Chcete kousek dál? Dunajec je skvělá zahraniční volba. Protéká na hranici mezi Polskem a Slovenskem. Z mnoha důvodů je mezi vodáky velice oblíbený – voda je zde poměrně klidná a zároveň nabízí spoustu zábavy i pro úplné začátečníky. Na trasách potkáte tradiční historická dřevěná plavidla pltě, která vozí turisty v malebném prostředí Národního parku Pieniny.

Kdo Dunajec jednou objeví, rád se na něj vrací. Vybrat si můžete třídenní variantu nebo čtyřdenní zájezd. V ceně najdete 

  • dopravu,
  • ubytování, 
  • zapůjčení vybavení, 
  • doprovod instruktorů.

Pokud si tento zájezd zakoupíte během dubna, dostanete od nás 20% slevu. Nejvyšší sleva je letos právě na jaře.

 

Orava, Váh a Hron

Slovensko nabízí spoustu řek ke sportu i odpočinku. Mezi nejkrásnější z nich, kam vyrážíme opakovaně už 30 let patří Orava, Váh a Hron. Každou řeku našich východních sousedů si s Peřej Tours můžete splout jednotlivě nebo si vybrat šestidenní zájezd, kde poznáte všechny tři najednou.

Vybrat si můžete podle toho, kdy máte čas: na Oravu a Váh balíme v půlce července a dvakrát v srpnu, na Hron můžete už v červnu (třeba uzavřít konec školního roku). Určitě nemeškejte – během dubna dostanete všechny zájezdy se slevou 20 %.

 

      Salza a Soča

Patříte mezi vodácké mazáky? Pak víte, že voda je adrenalin. V našem portfoliu proto nechybí pár řek, které zaručeně prověří znalosti a zkušenosti každého, kdo se na ně vydá. Divoká rakouská Salza je horská řeka, protéká skalní soutěskou a my ji sjíždíme jednou za měsíc (od dubna do září). 

Pravidelně startujeme i k jedné z nejkrásnějších řek Evropy, kterou je slovinská Soča. Tento vodácký skvost zahrnuje i výlet k Jadranskému moři a je perfektní pro opravdové vodácké léto

Zajistěte svá místa už teď s největší slevou roku 2023 ve výši 20 %. Sleva platí pouze do konce dubna.

 

Víte, že pořádáme i školní výlety, výletní plavby Olomoucí a firemní programy? Naše nabídka je široká, vybere si každý a pokud byste váhali, mrkněte se na důvody, proč vyrazit právě s Peřej Tours. Tak ahoooj na vodě!

Chcete vědět, co v Peřej Tours chystáme? Dostávejte novinky jako první!
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.