;

O nás - jste s námi na vodě již 29 let

K vodě naše rodina tíhla už odjakživa. Už můj starý děd sjížděl české řeky, ale až teprve můj táta našel ve vodáctví celoživotní zálibu a závislost, kterou přenesl i na mě. Jak to tak bývá, s partou kamarádů v mládí prozkoumával české řeky a nebylo místa, kde by nevěděl, kudy se jede nějaký jez, kde jsou dobré peřeje nebo by se neznal osobně s vedoucím jakéhokoliv kempu. Jako malý si pamatuji, že by nebylo léta, kdyby u nás v garáži nebyla cítit vůně lepidla a horkého laminátu, kterým táta opravoval, jízdou v mělké vodě pochroumané lodě své a svých kamarádů, a já sám mám pocit, že jsem uměl dřív pádlovat než plavat.

Přišla léta devadesátá, období, kdy jakýkoliv člověk s nápadem mohl využít a předat své tvrdě nabyté zkušenosti a přetvořit je v něco hmatatelného. A tak i táta, stejně jak mnoho jiných využil příležitosti. Stará parta se dala dohromady, nakupili se první kánoe a nafukovací rafty a pod vedením mého táty jsme začali zajištovat výlety a vodácká dobrodružství. To byl rok 1993, který je zapsaný v kronice Peřej tours jako rok založení.

Léta šla a šíře našich aktivit se rozrůstala. Kromě čistě vodáckých zájezdů jsme začali pořádat letní dětské tábory, vodácké firemní programy a jiné sportovní a poznávací výlety na vodě i po souši. Tvrdá práce byla odměněna a v našem portfoliu se od té doby leskne několik hodnotných cen za práci v oblasti cestovního ruchu. 

Do historie Peřej tours však především patří všichni ti, kteří nám od prvopočátků pomáhají, naši instruktoři, naši zaměstnanci – naši kamarádi. Dobří vodáci, dobří lidé, kteří se snaží zajišťovat veškerý komfort Vám, našim klientům.

Roky pokračovaly, kamarádi, přátelé a vodácké historky přibývaly a já se věnoval naší rodinné firmě čím dál tím víc. Pádlování, organizování zájezdů, táboráky a spánek pod širým nebem to bylo a je moje. A proto mi v roce 2018 táta předal naši rodinnou firmu zcela do mých rukou, aby jako čestný náčelník nad svým dítětem (Peřej tours) už jen z povzdálí dohlížel a užíval si zaslouženého klidného odpočinku. Nyní je vše na mě a já věřím, že tuto práci budu vykonávat aspoň tak dobře, jako táta.

A tak jen závěrem. Voda to je především relaxace, sport a lidské příběhy. Vodou žijeme, není to pro nás jen zábava nebo povolání, ale především způsob života, který přináší radost nejen mě, ale i všem co se s námi na vodě potkají. Voda, je to co umíme ze všeho nejlíp! Jsme rodina Wolfů a po vodě se pohybujeme více než na souši a spokojenost všech, kdo s námi jezdí je naší odměnou.

 Dan Wolf

 20210813 130908 2

Peřej logo patička

CK PEŘEJ TOURS s.r.o. / Tř. Svobody 39, 779 00 Olomouc

T: +420 603 11 33 44 / E: info@perej.cz

© CK PEŘEJ TOURS s.r.o. 2022 | design by GOLDEN ORANGE s.r.o.
Zásady zpracování osobních údajů