;

Školní výlety

Přírodně a kulturně poznávací zájezdy pod vedením certifikovaných instruktorů pro základní, střední i vysoké školy. Seznamte se bezpečně s vodou a zažijte zábavu, sport a poznání. Naučíte se ovládat loď a poznáte zajímavá místa České republiky.

Kotvicka Vyberte si Váš školní výlet

Morava - 1 denní

Orientační program:

Jednodenní plavba pro každého, vedoucí unikátní krajinou Chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví.

Dotaz

Vaše rezervace

Detail!

Morava - 2 denní

Orientační program:

Dvoudenní plavba pro každého, vedoucí unikátní krajinou Chráněné krajinné oblasti Litovelského Pomoraví.   1. den: z Postřelmova do Hájů (cca 14km),táboření, možnost jízdy na koních, hry, koupání 2. den: z Hájů do Moravičan (cca 10km) nebo Litovle (cca 12km)

Dotaz

Vaše rezervace

Detail!

Berounka

Orientační program:

Zvolna tekoucí řeka nádhernou krajinou s řadou historických zajímavostí podél toku.    1. den: příjezd, ubytování v kempu ,výcvik, splutí úseku Srbsko-Karlštejn(cca 4 km), hrad 2. den: plavba ze Žloukovic do Berouna, prohlídka města a pokračování do Srbska (cca 18km) 3. den: výlet na lomy Amerika (nebo Koněpruské jeskyně, Tetín, Sv.Jana),návrat (přes Prahu)

Dotaz

Vaše rezervace

Detail!

Hron (SK)

Orientační program:

Hron nás provede zajímavými místy Chráněné krajinné oblasti Štiavnické vrchy. Příjemně tekoucí řeka na které nepotkáme moc jiných vodáků.     1. den: odjezd, prohlídka Banské Štiavnice, ubytování 2. den: sjezd úseku z Žiaru n.H do Revišťského Podzámčí(cca 16 km), prohlídka hradu (ev. návštěva termálů) 3. den: sjezd z Revišťského Podzámčí do Rudna (cca 12 km), návrat

Dotaz

Vaše rezervace

Detail!

Dunajec (PL)

Orientační program:

Oblíbená řeka tekoucí po polsko-slovenské hranici a protínající NP Pieniny. Svižná řeka, peřejnaté úseky a nádherné okolí, to je Dunajec   1. den: příjezd, splutí úseku Sromowce Wyzne - Kroscienko n. D. (18 km)2. den: splutí úseku Kroscienko n. D. - Jazowsko (26 km)3. den: výlet do PP Pieniny-Tři Korunky nebo hrad Niedzica, návrat

Dotaz

Vaše rezervace

Detail!

Sázava

Orientační program:

Nejromantičtější česká řeka tekoucí přes známe trampské osady   1. den: splutí úseku Stříbrná Skalice - Zlenice (12km, 2 jezy)2. den: splutí úseku Zlenice - Týnec n. S. (19km, 5 jezů)3. den: splutí úseku Týnec n. S. - Pikovice (16km, 7 jezů)

Dotaz

Vaše rezervace

Detail!

Orava - Váh (SK)

Orientační program:

Kombinace dvou skvělých řek. Orava je příjemně tekoucí řek v krásném prostředí zvlněné krajiny, Váh nás bude bavit svými přejemi a svižnými úseky.   1. den: odjezd, turistika v Malé Fatře-Jánošíkovy diery (Rozsutec),příjezd do kempu, ubytování2. den: sjezd Oravy z Oravského Podzámku do D.Kubína(cca 15km) ev. Kraľovan, Oravský hrad 3. den: sjezd Váhu z Vrůtek na Strečno (cca 12km), prohlídka hradu Strečno, návrat 

Dotaz

Vaše rezervace

Detail!

Vltava

Orientační program:

Poviností každého vodáka je zdolat Vltavu. Oblíbená česká řeka se spoustou sjízdných jezů a houpavých peřejí.   1. den: příjezd do kempu Na Pískárně, ubytování,výcvik, splutí úseku do Č.Krumlova(12km, 7 jezů)2. den: plavba z Vyššího Brodu na Pískárnu (24km, 3 jezy)3. den: plavba z Č. Krumlova do Zlaté Koruny (12km, 6 jezů)

Dotaz

Vaše rezervace

Detail!

Peřej logo patička

CK PEŘEJ TOURS s.r.o. / Tř. Svobody 39, 779 00 Olomouc

T: +420 603 11 33 44 / E: info@perej.cz

© CK PEŘEJ TOURS s.r.o. 2022 | design by GOLDEN ORANGE s.r.o.
Zásady zpracování osobních údajů