;

Vodácké zájezdy / Plavby historickou Olomoucí

Peřej tours vás již přes 29 let provází nejen po českých a slovenských řekách. Tisíce spokojených klientů, stovky příběhů a nezapomenutelných dobrodružství. Sportovní i poznávací plavby, na jednu hodinu nebo na celý týden. S námi si vodu zamilujete.

Trasa Postřelmov – Moravičany (27km)

Výchozím místem je obec Postřelmov, odkud nás svižně tekoucí voda provede lužní krajinou a říčními meandry. Ohlodané stromy a velká proutěná hnízda, které budeme potkávat v průběhu jízdy, dokazují přítomnost četné fauny jako například bobrů, volavek, čápů, ledňáčků a dalších. Po proplutí obce Leština pak za chvíli po pravé ruce potkáme přítok řeky Moravy, říčku Moravskou Sázavu, po které nás čeká jez u obce Lukavice. U obce Třeština poplujeme náhonem, který vede až k národní technické památce v podobě vodní elektrárny u které se nachází zámeček připomínající prvorepubliková vila Háj s přilehlým jezdeckým areálem s chovem koní. Odtud budeme pokračovat do krajiny kroutících se meandrů, kde nás bystrá řeka zavede okolo mohelnických jezer až do Chráněné krajinné oblasti Litovelského Pomoraví. Při přenášení lodí u mohelnického jezu si všimneme jednoho z nejstarších dochovaných severomoravských šlechtických sídel - zámku Úsov. A následně krajinou nízkých kopečků se dostaneme až do cíle naší plavby v obci Moravičany.

  • Před zahájením plavby nás čeká instruktáž a po celou dobu nebude chybět doprovod instruktorů.
  • Začátek i konec plavby je v těsné blízkosti vlakové stanice odkud je pohodlné spojení s Olomoucí.
  • Sleva -200Kč - děti do 10 let

AKCE 9+1 ZDARMA - na každých 9 zakoupených dárkových poukazů je 1 dárkový poukaz zdarma.

V případě, kdy nebude možné výlet uspořádat z důvodu vládních nařízení, budeme platnost poukazů automaticky prodlužovat.

Dárkový poukaz vám zašleme na e-mail nebo poštou.

 

Recenze

Peřej logo patička

CK PEŘEJ TOURS s.r.o. / Tř. Svobody 39, 779 00 Olomouc

T: +420 603 11 33 44 / E: info@perej.cz

© CK PEŘEJ TOURS s.r.o. 2022 | design by GOLDEN ORANGE s.r.o.
Zásady zpracování osobních údajů