;

Vodácké zájezdy / Plavby historickou Olomoucí

Peřej tours vás již přes 29 let provází nejen po českých a slovenských řekách. Tisíce spokojených klientů, stovky příběhů a nezapomenutelných dobrodružství. Sportovní i poznávací plavby, na jednu hodinu nebo na celý týden. S námi si vodu zamilujete.

Půldenní bezpečná přírodně naučná trasa, pod vedením zkušených certifikovaných instruktorů, vhodná pro začátečníky i děti školního věku. Trasa začíná v Horce nad Moravou, kde se seznámíme s pohybem na vodě a naučíme se základy práce s pádlem a plavidlem. Líně tekoucí voda nás provede přes četné meandry a zarostou krajinou připomínající prales. Okolím přírodní rezervace Plané loučky budeme pomalu unášeni směrem k Olomouci. Na trase nás čeká dvoje přenášení plavidla přes stavidlo a nízký most, a když budeme pozorní uvidíme bobra, nebo volavku. V druhé části plavby budeme projíždět Olomoucí od příměstských částí až do samého centra města a uvidíme tak katedrálu Svatého Václava, středověké kamenné hradby a vše zakončíme u Tereziánské korunní pevnůstky – interaktivního muzea vědy pro děti i dospělé.  (druhá část plavby je shodná s plavbou Historickou Olomoucí)

Na začátku Olomouce, po dvou třetinách plavby si můžeme opéct špekáčky a zpříjemnit si tak den a umocnit vodácký zážitek oblíbeným vodáckým jídlem. Připravíme vám uzeninu, pečivo a nápoj. Za opékaní je příplatek 100Kč/osoba.

  • od elektrárny v Horce nad Moravou k mostu u Tržnice (tř.17.listopadu)
  • délka trasy 11 km, doba plavby cca 180 minut
  • spojení na výchozí místo DPMO linka 20 - zastávka Horka-Obecní úřad
  • trasa je vhodná pro děti od pátých tříd ZŠ...
  • cena zahrnuje vodácké vybavení (rafty,pádla,vesty), instruktora na každém raftu, pojištění, doprovodné vozidlo
  • pedagogický doprovod zdarma

 

Cena: 350 Kč/osoba (skupiny od 12 osob)

 

Recenze

Peřej logo patička

CK PEŘEJ TOURS s.r.o. / Tř. Svobody 39, 779 00 Olomouc

T: +420 603 11 33 44 / E: info@perej.cz

© CK PEŘEJ TOURS s.r.o. 2022 | design by GOLDEN ORANGE s.r.o.
Zásady zpracování osobních údajů