;

Vodácké zájezdy / Plavby historickou Olomoucí

Peřej tours vás již přes 29 let provází nejen po českých a slovenských řekách. Tisíce spokojených klientů, stovky příběhů a nezapomenutelných dobrodružství. Sportovní i poznávací plavby, na jednu hodinu nebo na celý týden. S námi si vodu zamilujete.

Nové Mlýny - Lednice - Břeclav (14 + 13km)

První den započneme v Nových Mlýnech, kde se od známé vodní nádrže necháme unášet po takzvané nové Dyji. Po klidné řece protékající chráněnými lužními lesy protínající se s jinými mokřadními nebo vodními společenstvy doplujeme až do obce Bulhary, odkud budeme pokračovat po Zámecké Dyji. Toto jižní rameno řeky Dyje nás zavede až přímo do centra obce Lednice kousek od zámku s rozlehlou zahradou, který patří mezi nejkrásnější komplexy v České republice. Individuální prohlídkou Lednicko-valtického areálu tento pohodový den také zakončíme.

Druhý den budeme pokračovat po rameni řeky Dyje, které protéká přímo zámeckým parkem s výhledem na zámek a minaret. U pseudogotického Janova hradu se napojíme opět na hlavní tok řeky Dyje, která protéká Přírodním parkem Niva Dyje. Po celou dobu našeho putování budeme mít možnost pozorovat nejrůznější druhy fauny, především pak ptactva, včetně orla mořského. Cíl naší cesty je ve městě Břeclavi poblíž hranic s Rakouskem a Slovenskem.

  • před zahájením plavby nás čeká instruktáž a po celou dobu nebude chybět doprovod instruktorů.
  • Sleva -200Kč - děti do 12 let

Dyje 08/2013 from Dan Wolf on Vimeo.

Recenze

Peřej logo patička

CK PEŘEJ TOURS s.r.o. / Tř. Svobody 39, 779 00 Olomouc

T: +420 603 11 33 44 / E: info@perej.cz

© CK PEŘEJ TOURS s.r.o. 2022 | design by GOLDEN ORANGE s.r.o.
Zásady zpracování osobních údajů