;

Vodácké zájezdy / Plavby historickou Olomoucí

Peřej tours vás již přes 29 let provází nejen po českých a slovenských řekách. Tisíce spokojených klientů, stovky příběhů a nezapomenutelných dobrodružství. Sportovní i poznávací plavby, na jednu hodinu nebo na celý týden. S námi si vodu zamilujete.

Trasa začíná v obci Horka nad Moravou a prochází unikátním prostředím klidně tekoucího Mlýnského potoka, pravého ramene řeky Moravy. Pro první část trasy, která je součástí CHKO Litovelské Pomoraví, jsou typické četné meandry a hustý porost břehů připomínající džungli. Trasa prochází travnatými loukami kolem obce Chomutov a pískárny Poděbrady. V druhé části trasy se dostaneme přes olomoucké městské části Řepčín, Hejčín a Lazce až do historického centra Olomouce, kde budeme moci obdivovat mohutné kamenné hradby, přemyslovský palác a další architektonické památky (viz trasa Plavba historickou Olomoucí). Trasa končí u Korunní pevnůstky, tereziánského opevnění, na ulici Michalské stromořadí.

  • délka trasy 11 km, doba plavby cca 180 minut
  • spojení na výchozí místo DPMO linka 20 - výstupní zastávka Horka-Obecní úřad
  • na plavby je nutné si rezervovat místo
  • začátek plavby v 9 a ve 14 hodin
  • CK nezajišťuje dopravu zpět na nástupní místo plavby
  • sleva -200 Kč - děti do 12 let
  • plavbu po trase IV. lze uskutečnit také na objednávku kdykoliv mimo vypsané termíny a časy - cena: 3.490Kč/raft (max. 6 osob)

Poznámka: na plavbu na sebe doporučujeme dle počasí tričko a kraťasy, které si můžete zašpinit, boty do vody – nejvhodnější jsou staré tenisky nebo sandály, nejsou vhodné žabky a crocsy (nedrží pevně na noze a může je sebrat voda). Při nastupování do lodě a z lodě je možné, že se boty namočí. Každý raft má nepromokavý vak, do kterého si můžete schovat věci na plavbu, ostatní věci Vám převeze mikrobus, který bude čekat na začátku a na konci plavby. S sebou do lodi doporučujeme láhev vody, tatranku...

Recenze

Peřej logo patička

CK PEŘEJ TOURS s.r.o. / Tř. Svobody 39, 779 00 Olomouc

T: +420 603 11 33 44 / E: info@perej.cz

© CK PEŘEJ TOURS s.r.o. 2022 | design by GOLDEN ORANGE s.r.o.
Zásady zpracování osobních údajů