;

Vodácké zájezdy / Plavby historickou Olomoucí

Peřej tours vás již přes 29 let provází nejen po českých a slovenských řekách. Tisíce spokojených klientů, stovky příběhů a nezapomenutelných dobrodružství. Sportovní i poznávací plavby, na jednu hodinu nebo na celý týden. S námi si vodu zamilujete.

Postřelmov - Třeština - Moravičany (Litovel) (24 - 36km)

Dvoudenní bezpečná přírodně sportovní trasa, pod vedením zkušených certifikovaných instruktorů, vhodná pro začátečníky i děti školního věku nás zavede do malebné krajiny Litovelského Pomoraví. Začátek trasy je obec Postřelmov, kde se seznámíme s pohybem na vodě a naučíme se základům práce s pádlem a plavidlem. Krajinou lužních lesů, říčních meandrů a houpavých vlnek budeme proplouvat v blízkosti města Zábřeh. Při cestě narazíme na soutok s říčkou Moravská Sázava, a když budeme pozorní, uvidíme obyvatelé z místní fauny, bobry, volavky nebo ledňáčky. Za obcí Lukavice nás čeká líně tekoucí voda zakončená jezem s náhonem a kulturní technickou památkou – vodní elektrárnou u usedlosti Háj, u které přenocujeme v kempu. Druhý den trasa pokračuje přes kroutící se meandry a svižnou vodu v okolí Mohelnických jezer až do obce Moravičany, kde se nachází konec naší cesty.

Trasu druhého dne lze prodloužit až do města Litovel a užít si tak oblíbený sjízdný jez na Moravě a také si prohlédneme srdce CHKO z paluby lodi.

  • záčátek i konec plavby je v těsné blízkosti vlakových stanic
  • trasa je vhodná pro žáky ZŠ, středních a vysokých škol...
  • cena zahrnuje: lodě dle výběru (rafty, nafukovací či plastové kánoe), pádla, vesty, instruktora v každém raftu nebo dle počtu kánoí, pojištění, doprovodné vozidlo, poplaek za ubytování v kempu
  • kemp vybaven soc. zařízením (WC, sprchy), občerstvení
  • po dohodě lze zajistit i ubytování v chatkách (vč. lůžkovin) za příplatek 200 Kč/osoba  
  • pedagogický doprovod zdarma

 

Cena: 890 Kč/osoba (skupiny od 12 osob) 

 

Recenze

Peřej logo patička

CK PEŘEJ TOURS s.r.o. / Tř. Svobody 39, 779 00 Olomouc

T: +420 603 11 33 44 / E: info@perej.cz

© CK PEŘEJ TOURS s.r.o. 2022 | design by GOLDEN ORANGE s.r.o.
Zásady zpracování osobních údajů