Správná  akce posune vaši společnost vpřed

Večírky, brunche, 13. plat nebo kafe zdarma – všechny tyto benefity už možná ve své organizaci máte. Není to poznat? Vyzkoušejte profesionální event připravený zkušeným týmem Peřej Tours na míru lidem, kteří vaši společnost tvoří. Investice do jednotlivců i rozvoje celých týmu se vrátí stonásobně.

 

Tomáš Zikmund

HR manager
Toray Textiles Central Europe, Prostějov

Vždy jsem chtěl sjet velkou řeku. Sportoval jsem, ale nebyl čas. Před lety se to zlomilo – Peřej jsem znal z netu a vyrazil s dcerkou. Konečně impulz k pořízení vlastní lodi! S Danem teď jezdím pracovně. Vypravit čtyřicetičlenný tým není legrace: potřebujete zázemí a zkušenosti. Některé cestovky jsou moc familiární, to pak ale taháte lidi z vody. Peřej Tours spojuje klid, pohodu a bezpečný profesionální přístup. Za ty roky jsou z nás kamarádi a Dan pořád udržuje rodinného ducha. I to nám dává možnost, jak na vodě stírat rozdíly mezi pracovními pozicemi naší firmy.

 

RELAXACE

Vodní zážitková turistika je osvědčeným nástrojem pro relaxaci. Osvěží  fyzicky i psychicky. Čistá příroda s téměř nedotčenou faunou a flórou a rytmus vod českých i zahraničních řek otvírají hluboko skryté zdroje a aktivují novou energii do práce. Pořiďte vašim lidem vodácký výlet s Peřej Tours a přijedou jako noví!

TEAMBUILDING

Pro skutečný rozvoj efektivity je ideální vyrazit mimo běžné pracovní prostředí. Uvidíte, že strategické cíle, které visí v kanceláři zatím jen na nástěnce dosáhnete mnohem snáz. Na přání sestavíme program aktivit tak, aby přesně naplnil specifické potřeby vaší organizace.

Potřebujete větší soudržnost týmu? Chcete identifikovat týmové role? Rádi byste lidi opravdu namotivovali? Pojeďte na vodu a nakopněte svůj pracovní tým!

TEAMSPIRIT

Říká se, že ve dvou se to lépe táhne. Aby se vaši lidé ve firmě necítili sami, stojí za to je mezi sebou pořádně seznamovat – a podněcovat jejich přirozené dobré vztahy. Teamspirit aktivity prokazatelně boostují ducha týmu, aby všichni táhli za jeden provaz. Naskočte s Peřej Tours do lodi a zažijte, co je parta!

MOTIVACE

Jste na své kolegy pořádně hrdí? Chcete je za poctivou práci a vysoké nasazení netradičně odměnit? Vytvoříme jim motivační program a vy darujete něco, co peníze nevyváží: bezpečný zábavný zážitek na vodě pro firemní nováčky i seniory, který si budou dlouho pamatovat!

 

Ján Baník

Specialista procesního rozvoje
Česká spořitelna, Olomouc

S Peřej Tours jezdíme přes 10 let. Pořádá pro nás eventy a firemní akce. S Danem se dobře spolupracuje – je s ním výborná domluva. Lidi jsou nadšení a těší se na vodu i na hory. Pro naši společnost jde o osvědčenou formu teambuildingu. Umožňuje překonat formální bariéry. Pomáhá lidem sblížit se. To je důvod, proč to všechno děláme.

Chcete vědět, co v Peřej Tours chystáme? Dostávejte novinky jako první!
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.