Instruktor vodní turistiky/raftingu

Ahoooj! Právě hledáme členku/člena týmu do CK PEŘEJ tours s.r.o. Takového, který s námi bude doslova proplouvat skvělým vodáckým životem. Jsi milovník vodní turistiky? Chceš zažít parádní letní sezónu?

Společně s partou Peřejáků máš teď příležitost. Náš bohatý sportovní a rekreační program nabízí už více 30 let zdolávání českých i zahraničních řek. A nekonečnou dávku zábavy, kterou jen tak někde nezažiješ!

Zaměřujeme se na vodácké zájezdy pro jednotlivce a skupiny, školní výlety a kurzy a firemní eventové programy. Naše hlavní destinace jsou Česko, Slovensko a Polsko. Užij si s námi a spokojenými klienty plavby historickou Olomoucí, víkendy na řece Moravě nebo vícedenní zájezdy na Vltavu, Oravu a Váh, Dunajec a další řeky.

Těšíme se na tebe od dubna do září. Chceš jezdit jen v týdnu a víkendy být v suchu? Necháme to na tobě! Je to tvoje premiéra? Neměj strach! Vše důležité tě naučíme. Těšit se můžeš na odměnu 1200-1800 Kč/den.

Pořád váháš? Mrkni na náš blog kde se o brigádě v PEŘEJi dozvíš víc.

Co je třeba udělat? Pošli nám své CV a pár slov o tom, proč chceš jezdit s námi na info@perej.cz. Máš otázky? Volej kdykoli na +420 731 188 919.

Těšíme se na tebe!

Admirál Dan a bezva parta Peřej Tours

Chcete vědět, co v Peřej Tours chystáme? Dostávejte novinky jako první!
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.