31.10.2022
V České republice působí asi 10 000 cestovních kanceláří, agentur a jednotlivců v oblasti cestovního ruchu. Ty vodácké tvoří sice jen zlomek, přesto máte – pokud se rozhodnete vyrazit na tuzemskou nebo zahraniční vodu – docela na výběr. Proč skočit do lodi právě s námi? Důvodů je víc než dost. Téměř 30 let fungování je jen jeden z nich.

Tradice s každým záběrem pádla

Jsme hrdí na to, že se řadíme mezi jednu z nejstarších vodáckých cestovních kanceláří. V roce 1993 jsme pádla zasekli do hladiny poprvé a pořád nás to baví! A nejsme sami: tak jako v mnoha jiných oborech, i tady Češi vynikají co do počtu a ryzí vášní pro věc. Vodu milují samostatní vodáci, vodácké spolky i kluby a agentury, které pořádají ročně hromady vodáckých zájezdů. Víte ale, že podle současné legislativy může vodácký zájezd uspořádat jen cestovní kancelář, která je pojištěna proti úpadku? V praxi to znamená, že pokud zkrachuje, pojišťovna lidem vyplatí plnou částku za uhrazené zájezdy. O peníze se s námi bát nemusíte.

 

I vodácký zájezd může být komfortní

Pojďme dál k zábavnějším věcem. Možná se letos chystáte vůbec poprvé vyrazit na vodu. Pokud si vyberete právě Peřej Tours, kromě zábavy, zážitků a hektolitrů krásné vody máte jistotu i v dalších věcech, které mění vodácký zájezd v komfortní zážitek. 

Zásadně spíme jen v prověřených kempech, chatkách nebo penzionech. Pečlivě je vybíráme podle kvality ubytování a úrovně doplňkových služeb (a to i v případě zahraničních zájezdů, což uvítáte zejména tehdy, pokud umíte německy třeba jen “Ja…” a “Nein…”). Chcete se po heroickém výkonu na jezu probudit v teplé posteli a připojit se u snídaně na rychlou wi-fi? Je libo raději kemp s pořádným ohništěm? Stačí si jen vybrat, co vám sedí nejlépe.

Na trase vás pak doprovodí zkušení instruktoři. Každý z nich má profesionální akreditaci a u kormidla není žádným zelenáčem. Během plaveb instruktoři zajišťují bezpečnost a starají se o to, abyste do přístavu dorazili zcela v pořádku. A taky se skvěle bavili – každého instruktora vybíráme do týmu i na základě sympatií, umění komunikovat s lidmi a schopnosti vnášet mezi posádku výbornou náladu.

 

Auto nechejte v garáži

Svozová místa máme po celé České republice. Přivezeme vás až k lodi a totéž platí i pro cestu zpět. Jedinou starostí je poprosit sousedku, aby nakrmila kočku a čekat, až u vás zazvoníme. K cestám používáme výhradně spolehlivé autobusy a mikrobusy. Při delších výletech, třeba ke smaragdové slovinské Soče nebo nahoru za divokou rakouskou Salzou nechceme měnit převodovku nebo shánět nový tlumič. Pokud by přece během vodáckého tripu došlo k nepředvídané události, vězte, že Peřej Tours zajistí i kvalitní cestovní pojištění.

 

Full servis je náš standard

A ten my vám dáme! Součástí byť i jednodenního výletu (třeba překrásným centrem historické Olomouce) je vždy kompletní příprava lodi. S Peřej Tours nasednete do plavidla, které je řádně nafouknuté a perfektně umyté. Instruktoři lodě navíc několikrát kontrolují během samotné plavby

Jak je to s dalším vybavením jako jsou pádla, vesty a vodotěsné vaky na osobní věci? Zajišťujeme úplně vše – před zájezdem si nemusíte nic půjčovat, shánět ani kupovat.

Full servis znamená nezkalenou radost z plavby. Jediné, co byste měli udělat je přečíst si naše peřejácké desatero. Vše ostatní jde na vrub instruktorům a admirálovi Danovi. Dohlédnou všude tam, kde je třeba víc než jedna zkušenost:

  • při navigaci správnou trasou po konkrétní řece,
  • upozorní na případná nebezpečí a záludná místa,
  • ladným skokem vyloví nebohé neplavce z vody,
  • zastaví u nejlepší restaurace na trase,
  • pomůžou postavit stan,
  • nabídnou vám rum.

Pokud byste potřebovali náhle domů, protože jste si vzpomněli na otevřený kohoutek v koupelně, zavoláme vám ihned doprovodné vozidlo, které je v případě komplikací permanentně k dispozici.

V Peřej Tours totiž myslíme úplně na všechno – jsme experti na vaši zábavnou dovolenou. Máte pochybnosti? Zeptejte se na cokoliv přímo našeho admirála Dana na 603 113 344, mailu info@perej.cz anebo se mrkněte na náš Facebook a Instagram. Fotky z minulých akcí vás přesvědčí o jediném: už brzy se uvidíme.

Tak ahoooj na lodi

Chcete vědět, co v Peřej Tours chystáme? Dostávejte novinky jako první!
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.