28.11.2023
Darujte vánoční vouchery pro vodáky ve tvaru lodičky. Platí na 4 druhy výletů po Moravě v roce 2024. Věnujte zážitek s vodáckou cestovkou Peřej Tours.

Pořiďte vánoční vouchery pro vodáky na zájezdy sezóny 2024!

Věnujte letos k Ježíškovi místo papučí parádní zážitek. Spouštíme prodej vánočních dárkových poukazů. Vouchery jsme připravili v nové originální formě a využijete je i na jednu novinku.

Vánoční vouchery pro vodáky v novém 

Voda je zážitek a letos to ukazujeme i v novém balení vánočních voucherů pro vodáky. Žádné QR kódy, žádné elektronické odkazy: připravili jsme něco, co bude obdarovaný pod stromečkem pěkně držet v ruce.

Vánoční vouchery nově dostanete ve formě papírové lodičky.

Vouchery zakoupíte v e-shopu Peřej Tours. Pošleme vám je do mailu, vy je vytisknete a podle návodu složíte. Na Vánoce si je obdarovaní dají na poličku a budou se těšit, až jim pár dní před odjezdem pošleme pokyny na cestu.

Jak lodičku složit? Žádná věda. Na YouTube kanálu Peřej Tours teď najdete videonávod – provází sám admirál Dan Wolf.

Dárek při nákupu každého poukazu

Ke stylovému dárkovému poukazu to chce také stylové vodácké oblečení. Ke každému poukazu nyní přidáváme i naše vodácké tričko Peřej tours ve kterém se pádluje jedna radost. Tričko osobně předáme před začátkem plavby.

Novinka v nabídce pro rok 2024

Vouchery lze uplatnit na 4 varianty výletů po řece Moravě a Mlýnském potoce. Všechny trasy jsou odpočinkové. Zvládnou je i ti, kteří pojedou na vodu poprvé. 

Na své si ale přijdou i zkušení vodáci. V nabídce najdete nový výlet z Moravičan do Litovle

Půldenní jízdu v délce 12 km po klidné řece kolem elektrárny Nové Mlýny, přes oblíbený sjízdný jez Řimice a pod Chrámem přátelství zasazený do kouzelné přírody CHKO Litovelské Pomoraví si užije každý.

Vyrazte s vodáckou cestovkou s tradicí

Proč vyrazit s Peřej Tours? Jsme na jedné vlně už 30 let. Tradiční vodácká cestovka zajišťuje vše, co je pro vodácké zájezdy a výlety potřeba:

  • dopravu tam i zpět, 
  • perfektně připravené lodě a vybavení,
  • zkušené instruktory. 

Máte dotazy? Ozvěte se na +420 603 11 33 44 nebo napište na info@perej.cz. Jak to s námi na vodě vypadá, zjistíte na Facebooku a Instagramu.

Chcete vědět, co v Peřej Tours chystáme? Dostávejte novinky jako první!
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.