;

Vodácké zájezdy / Plavby historickou Olomoucí

Peřej tours vás již přes 29 let provází nejen po českých a slovenských řekách. Tisíce spokojených klientů, stovky příběhů a nezapomenutelných dobrodružství. Sportovní i poznávací plavby, na jednu hodinu nebo na celý týden. S námi si vodu zamilujete.

1. Den:

První den ráno se přesuneme z Olomouce na Malou Fatru. Turistický výlet začíná v obci Ťerchová, místa, kde se narodil slavný slovenský zbojník Juraj Jánošík. Naším cílem a zároveň cestou bude neobyčejná trasa vedoucí podél potoku Hluboký, kde příroda a zejména voda vytvořila neobyčejné skalní scenérie, vodopádků, vodopádů a vodních kaskád. Budeme se pohybovat po žebřících, vysutých lávkách a za pomoci řetězů, takže dobrá obuv nebude na závadu. Nejvyšším bodem výletu pak bude skalní vrchol Malý Rozsutec s neobyčejným výhledem do okolní krajiny. Odtud se vrátíme již lehčí turistickou cestou zpět do Těrchové.

2. Den:

Vodácký výlet začíná v obci Vrůtky, kde začneme naši plavbu na říčce Turiec, který nás zanedlouho dovede do hlavního toku nejdelší slovenské řeky Váh. Široká řeka se nám odmění četnými zajímavými peřejemi a malebnou krajinou okolních kopců Malé Fatry. Při cestě nebude nouze o zážitek setkání s místními pltěmi – velkými dřevěnými vory, které splavují tento úsek řeky. Cíl naší cesty pak bude u říčního přívozu pod hradem Strečno, který se nachází nad řekou na vysokém skalním ostrohu. Než osušíme lodě můžete zdolat dlouhé schody a podívat se na hrad který jsme obdivovali z vody, poté již vyrazíme směrem domů

  • před zahájením plavby nás čeká instruktáž a po celou dobu nebude chybět doprovod instruktorů.
  • sleva -200Kč - děti do 12 let

Orava - Váh 2013 from Dan Wolf on Vimeo.

Recenze

Peřej logo patička

CK PEŘEJ TOURS s.r.o. / Tř. Svobody 39, 779 00 Olomouc

T: +420 603 11 33 44 / E: info@perej.cz

© CK PEŘEJ TOURS s.r.o. 2022 | design by GOLDEN ORANGE s.r.o.
Zásady zpracování osobních údajů