;

Vodácké zájezdy / Plavby historickou Olomoucí

Peřej tours vás již přes 29 let provází nejen po českých a slovenských řekách. Tisíce spokojených klientů, stovky příběhů a nezapomenutelných dobrodružství. Sportovní i poznávací plavby, na jednu hodinu nebo na celý týden. S námi si vodu zamilujete.

Budča - Žiar nad Hronom - Revišťské Podzímčie - Nová Baňa

1.      Den

První den nás čeká přesun z Olomouce do obce Revištského Podzamčie, kde se utáboříme, odpočineme si po dlouhé cestě a seznámíme se s vodním tokem a jeho okolím.

2.      Den

Druhý den se dopravíme proti proudu do obce Budča. Zde se po základním vodáckém výcviku pustíme do vodního živlu. Kdo nemá rád přeplněná místa a ocení jistou komornost při splouvání řeky, pro toho je slovenský Hron to pravé. Příjemná nerušená plavba v okolí CHKO Štiavnické Vrchy nás ukolébá svou bezstarostností a houpavé vlnky nás říčními zákrutami dovedou až do cíle dnešního dne Žiaru nad Hronom, odkud se dopravíme do kempu. Pokud nám po absolvování trasy zbydou síly a počasí nám bude přát, můžeme dopoledne využít na návštěvu obce Vyhne s jejími termálními lázněmi. 

3.      Den

Třetí den se vrátíme do Žiaru nad Hronom, kde nasedneme na řeku a budeme splouvat četnými zatáčkami této druhé nejdelší řeky Slovenska a útulnou krajinou Banskobystrického kraje. Poklidnou plavbu občas naruší příjemné vlnky a malé peřeje a odměnou ke konci trasy bude po pravé straně nad vodou se tyčící zbořenina hradu Reviště. Konec plavby bude přímo v našem kempu v Revištském Podzámčí.

4.      Den

Čtvrtý den nasedneme na vodu přímo v kempu. Čeká nás jednoduchá trasa, která nás povede kolem říčních ostrůvků a lehkých peřejek. Budeme projíždět údolíčkem obklopeným nízkými kopci a cílem našeho putování bude obec Nová Baňa, odkud se dopravíme zpět do České republiky.

  • před zahájením plavby nás čeká instruktáž a po celou dobu nebude chybět doprovod instruktorů.
  • sleva -500Kč - děti do 12 let

Recenze

Peřej logo patička

CK PEŘEJ TOURS s.r.o. / Tř. Svobody 39, 779 00 Olomouc

T: +420 603 11 33 44 / E: info@perej.cz

© CK PEŘEJ TOURS s.r.o. 2022 | design by GOLDEN ORANGE s.r.o.
Zásady zpracování osobních údajů