ubytování Baška Voda kostel

Baška Voda, zasazená do malebného prostředí na úpatí pohoří Biokovo a omývaná křišťálově čistými vodami Jaderského moře, je přímořská perla, která přitahuje svou kombinací přírodních krás a pohodlného přístavního městečka. Toto lákavé místo je ideální pro všechny, kdo hledají vyváženou dovolenou mezi relaxací na sluncem zalité pláži a aktivním objevováním dalmatské krajiny.

Návštěvníci Bašky Vody se mohou těšit na odpočinek na oblázkových plážích, které jsou známé svou čistotou a nabízejí ideální podmínky pro plavání a slunění. 

Pro gurmány a milovníky dobrého jídla nabízí město řadu restaurací a konob, které servírují lokální dalmatské speciality, od čerstvých ryb a mořských plodů po domácí olivový olej a vína, což zajišťuje nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Baška Voda je také skvělým výchozím bodem pro výlety do okolního regionu, včetně návštěvy Národního parku Biokovo nebo historických měst jako je Split a Makarská. S její přátelskou atmosférou a bohatou nabídkou aktivit je Baška Voda ideální destinací pro ty, kdo chtějí prožít nezapomenutelnou dovolenou na pobřeží Dalmácie, kde se snoubí krása přírody, bohatství kultury a vynikající gastronomie.

Chcete vědět, co v Peřej Tours chystáme? Dostávejte novinky jako první!
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.