ubytování Gradac město

Gradac, poslední perla na jižním cípu Makarské riviéry, vás uchvátí svým příjemným mikroklimatem, dlouhými oblázkovými plážemi a výhledy na azurové vody Jaderského moře. Tato malebná obec, obklopená hustými olivovými háji a vinicemi, je ideálním místem pro ty, kteří hledají spojení relaxace a autentického dalmatského zážitku.

Na své si zde přijdou milovníci moře a slunce, kteří mohou strávit své dny odpočinkem na jedné z nejdelších pláží v regionu, nebo se věnovat vodním sportům jako je plavání či šnorchlování. Gurmáni se mohou těšit na širokou škálu restaurací a konob, kde si mohou pochutnat na místních specialitách, jako jsou čerstvé ryby, mořské plody a domácí olivový olej.

Pro ty, kdo preferují aktivní dovolenou, nabízí Gradac možnosti pro horskou turistiku v nedalekém pohoří Biokovo, které je rájem pro přírodní nadšence a cyklisty. Nedaleké kulturní a historické lokality, včetně starobylého města Split, nádherného Dubrovníku a romantického poloostrova Pelješac, jsou ideální pro jednodenní výlety a nabízejí bohatý program pro objevování regionálního dědictví. Gradac je tak vynikající volbou pro dovolenou, která splní očekávání každého návštěvníka hledajícího krásu, pohodu a nezapomenutelné zážitky v srdci Dalmácie.

Chcete vědět, co v Peřej Tours chystáme? Dostávejte novinky jako první!
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.