ubytováníí Tučepi

Tučepi, přívětivý klenot na slunném pobřeží Makarské riviéry, vás okouzlí svou harmonií přírodních scenérií a moderních turistických vybavení. Ležící v náručí impozantního pohoří Biokovo a omývaná křišťálovými vodami Jaderského moře, tato obec je ideální destinací pro ty, kteří hledají dokonalý únik od každodenního shonu.

Návštěvníci mohou relaxovat na dlouhých, dobře udržovaných oblázkových plážích, které jsou jako stvořené pro rodiny s dětmi a nabízejí bezpečné a pohodlné koupání. Gurmánské chutě potěší bohatá nabídka místních restaurací a konob, kde se podávají dalmatské delikatesy a kvalitní vína regionu.

Pro milovníky aktivního odpočinku je Tučepi výchozím bodem pro horskou turistiku v Biokovu, cyklistiku či mořské sporty, včetně potápění a windsurfingu. A pokud vás láká objevování kulturního dědictví, nedaleké historické památky ve městech Split a Dubrovník nebo malebné ostrovy jako Hvar a Brač jsou jen krátkou cestou lodí. Příjemná prrocházka podeél pobřeží Vás potom zavede do Podgory nebo na Makarskou. Tučepi jsou skvělou volbou pro dokonalou dovolenou, kde se snoubí relaxace, zábava a nezapomenutelné zážitky v srdci Dalmácie.

Chcete vědět, co v Peřej Tours chystáme? Dostávejte novinky jako první!
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.