ubytování Omiš centrum města

Omiš, fascinující město na soutoku řeky Cetiny a azurového Jaderského moře, představuje dokonalou symbiózu historického dědictví a přírodních krás. Toto krásné město, obklopené strmými vápencovými útesy a zelenými kopci, je ideálním místem pro dovolenou plnou dobrodružství, kultury a slunění na plážích.

Návštěvníci mohou prozkoumat středověkou pevnost, které hrdě stojí nad městem a připomínají jeho bohatou pirátskou historii, nebo se projít úzkými uličkami starého města, kde na každém kroku dýchá historie. Pro milovníky moře nabízí Omiš nádherné oblázkové pláže, které jsou ideální pro slunečné dny plné odpočinku a vodních sportů.

Pro dobrodruhy je řeka Cetina pravým rájem pro rafting, kanoistiku a canyoning, zatímco okolní pohoří Biokovo láká na trekové výlety s dechberoucími výhledy. Kulturní program v Omiši je bohatý na hudební a folklórní festivaly, které oživují ulice a náměstí tím nejlepším z dalmatské tradice.

Omiš je tedy vynikající volbou pro každého, kdo hledá ideální mix relaxace na pláži, adrenalinových aktivit a kulturního obohacení v jednom z nejmalebnějších měst Chorvatska.

Chcete vědět, co v Peřej Tours chystáme? Dostávejte novinky jako první!
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.