ubytování Omiš Nemira

Nemira, klidné předměstí živého města Omiš, představuje dokonalé útočiště pro ty, kteří hledají pohodu a soukromí, aniž by byli příliš daleko od městského dění. Tato oblast je jako stvořená pro relaxaci na oblázkových plážích, kde modravé vody Jaderského moře lákají k osvěžujícím koupelím a odpočinku pod stínem borovic.

Nemira nabízí řadu útulných restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat místní speciality a výhled na moře. Pro milovníky aktivního životního stylu jsou v okolí dostupné cesty pro horskou turistiku a cykloturistiku, které vedou do okolních hor a poskytují nádherné výhledy na celou oblast.

Kulturní zážitky a historické památky nejsou daleko. Krátká cesta vás zavede do centra města Omiš, kde můžete objevovat středověké pevnosti a úzké uličky, nebo se můžete vydat na výlet do Splitu, aby jste prozkoumali bohatou historii a dynamickou současnost tohoto přístavního města.

Nemira je tak ideální volbou pro návštěvníky, kteří touží po kombinaci klidné dovolené na pláži s možností prozkoumání dalmatské kultury a historie. S harmonickým spojením pohody a přístupu k okolním atrakcím je Nemira skvělým místem pro odpočinek i objevování.

Chcete vědět, co v Peřej Tours chystáme? Dostávejte novinky jako první!
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.