ubytování Starigrad loď

Starigrad, zachycující esenci dalmatského pobřeží s jeho historickým kouzlem a přírodními divy, vás pozve k objevování své neopakovatelné atmosféry mezi azurovými vodami Jaderského moře a majestátním Národním parkem Paklenica. Tato destinace je ideálním místem pro milovníky přírody, historie a kultury, poskytující dokonalý mix odpočinku a dobrodružství.

Pro milovníky slunce a moře nabízí Starigrad čisté oblázkové pláže, které jsou jako stvořené pro lenošení pod slunečníkem nebo pro vodní radovánky. Zároveň je město bránou do Národního parku Paklenica, což je ráj pro turisty a horolezce s úchvatnými krasovými formacemi a bohatou flórou a faunou.

Gastronomické zážitky jsou v Starigradu na vysoké úrovni, s mnoha restauracemi a konobami, kde můžete ochutnat tradiční dalmatské speciality připravené z čerstvých místních surovin. Od čerstvě ulovených ryb až po domácí olivový olej, každé jídlo je oslavou místní kuchyně.

Pro ty, kteří chtějí kombinovat relaxaci s poznáváním, Starigrad poskytuje ideální výchozí bod pro návštěvu historických měst jako je Zadar, s jeho starobylými památkami a moderními atrakcemi, nebo pro výlety na okouzlující dalmatské ostrovy. Starigrad je tak dokonalou destinací pro dovolenou, kde se snoubí krása chorvatského pobřeží s bohatým kulturním dědictvím, což zajistí nezapomenutelné zážitky pro každého návštěvníka.

Chcete vědět, co v Peřej Tours chystáme? Dostávejte novinky jako první!
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.